Nutrikosmetika

Kosmetika v tabletách, ucelený koncept krásy a mládí 21. století

Doplňky stravy se v současné, stále náročnější době, stávají nezbytnou součástí denní potřeby každého z nás. Stále více a častěji jsme vystavováni negativním účinkům stresu,vlivu životního prostředí,nedostatku pohybu, spánku, času. Velmi často opomíjíme i kvalitní,energeticky vyváženou stravu,nejlépe připravenou doma a ve kvalitě bio. Mnohdy ji zastupují buď instantní potraviny nebo stánek rychlého občerstvení. Za nějakou dobu se logicky dostaví následky v podobě únavy a vyčerpání, častějších infektů a pracovní neschopnosti,poruch spánku a imunity,nervozity a váhového přírustku až nadváhy.

Také naše pleť, kůže a vlasy jsou odrazem toho, jak moc těmto vnějším vlivům podléháme a jak kvalitní výživu nejen pleti poskytujeme. Aging – stárnutí, máme geneticky zakódováno, ale předčasné stárnutí máme ve vlastní režii. Na oddálení vzniku anebo zlepšení již vzniklých projevů stárnutí kůže, jako jsou vrásky, ochablá pleť, pigmentové skvrny nám velmi dobře slouží přípravky aplikované zevně v podobě krémů ale hlavně nutrikosmetika, která obsahuje nezbytné látky důležité pro správný růst a vývoj buněk. Tyto látky se po požití dostanou krevním oběhem a pomocí vlásečnic až do dermis(škáry), kam se látky obsažené v kosmetických přípravcích už nedostanou.Výsledkem je obnova elasticity kůže a pevnosti kolagenu,lepší snášenlivost UV záření, omezení výskytu pigmentací na kůži, celkově ochrana buněk před volnými radikály,regenerace organismu a zlepšení funkcí imunitního systému. Proto jsme se rozhodli Vám doporučit doplňky stravy renomovaného českého výrobce, který působí nejen na českém trhu již od roku 1995, a o jehož kvalitě jsme naprosto přesvědčeni.

Můžeme doporučit kombinaci přípravků dle Vašich požadavků, zaměřené na:

 • stres
 • štíhlou linii
 • detoxikaci
 • imunitu
 • krásu
 • pohyb a kondici
 • anti-aging (proti stárnutí)

Tyto doplňky, cenově přijatelné, Vám poskytnou energii,důležité vitamíny, minerály, stopové prvky, probiotika, fytoestrogeny, imunoglukany, koenzym Q10, L-carnitin a mnoho dalších nezbytných látek pro správnou funkci buněk.

Vyzkoušejte přípravky nejvyšší kvality nejen pro krásu ale především pro zdraví svého těla.

Akce
 • Akce prosinec 2018

    Aptos lifting a mezonitě – 10% sleva,20% sleva na Botox –  cena od 2000,- , 10% sleva na výplně

 • Krémové vosky Lycon

  Přijďte vyzkoušet naši novinku – Australské krémové vosky Lycon, budete mít sametově hladkou pokožku bez chloupků. LYCON je světovým lídrem

Novinky
 • Akce prosinec 2018

    Aptos lifting a mezonitě – 10% sleva,20% sleva na Botox –  cena od 2000,- , 10% sleva na výplně

 • Krémové vosky Lycon

  Přijďte vyzkoušet naši novinku – Australské krémové vosky Lycon, budete mít sametově hladkou pokožku bez chloupků. LYCON je světovým lídrem