Luxusní čokoládová masáž

Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

Čokoláda obsahuje důležité prvky potřebné pro lidský organizmus, například draslík, vápník, fosfor, hořčík, ale také vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Díky čokoládové masáži pokožka tyto látky vstřebává, což se příznivě projevuje na činnosti srdce, aktivaci látkové výměny, detoxikaci, formování postavy a výrazném omlazení pokožky.

Masáž celého těla čokoládou s mandlovým olejem.

Čokoládová masáž se zábalem

Procedura začíná peelingem ze solí z Mrtvého moře, esenciálních olejů.  Poté následuje masáž celého těla čokoládou s mandlovým olejem a končí zábalem z čokolády. Po masáži Vás přikryjeme a necháme chvíli odpočinout. Po osprchování budete mít nádherně  sametovou pokožku  s čokoládovou vůní.

Kontraindikace

  • zánětlivá a plísňová onemocnění kůže
  • horečnatá onemocnění
  • onkologická onemocnění
  • těhotenství
  • alergie na čokoládu.
Akce
Novinky